Facebook Drukuj

Kadra
W Zielonej Akademii zatrudniamy nauczycielki i  opiekunki .
Pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie,
a przede wszystkim są lubiani przez nasze dzieci.

 

dr Ewa Drozd - właściciel Zielonej Akademii, pracownik naukowy Akademii Pedagogiki Specjalnej, sprawuje nadzór  pedagogiczny i czuwa nad każdym szczegółem w przedszkolu, w wolnych chwilach lubi dobrą książkę i sport.

 

 Violetta Borkowska - manager placówki,opiekunka w grupie żłobkowej,lubi pracę zarówno z maluszkami jak i starszymi dziećmi,miłośniczka podróży i dobrego jedzenia,mama dwójki dzieci ,w wolnych chwilach zajmuje się fotografią.

 

  mgr Karina Stefaniak-Gołębiowska - wychowawca grupy żłobkowej, pedagog,logopeda mama  Bartka,miłośniczka malowania,rysowania i wyklejania,w wolnych chwilach lubi majsterkować.

 

  Ewelina Żukowska - nauczycielka w grupie trzylatków,studentka pedagogiki,mama dwójki dzieci,lubi aktywnie spędzać czas,dobrą książkę i film,w czasie wolnym rysuje i maluje.

 

   Monika Tarsała - nauczycielka w grupie starszaków,pedagog i socjolog ,mama dwuletniej Ani,lubi podróże, szczególnie piesze wędrówki po górach ,w czasie wolnym uwielbia spacerować z rodziną

 

   Barbara Trzcińska - opiekunka w grupie żłobkowej,studentka fizjoterapii,,miłośniczka sportu i mody,w wolnych chwilach uwielbia słuchać  muzyki.

 

    Monika Stodulska - pomoc nauczyciela w przedszkolu,mama Damiana,interesuje się muzyką i sportem,w czasie wolnym lubi czytać dobrą książkę.

 

Rodzicu!!!

Przyjdź zobacz ,porozmawiaj -nasze przedszkole przyjazne jest zarówno dzieciom jak i rodzicom.

Skontaktuj się z nami:

Tel. 600 800 213

Zapraszamy!!!

Zielona Akademia czynna jest codziennie w godz.7.00-18.00 przez cały rok kalendarzowy.