Facebook Drukuj

O nas
D r o d z y  R o d z i c e !

Rozpoczynamy rekrutację do Zielonej Akademii
w nowym roku przedszkolnym 2014/2015

Zapraszamy dzieci do ŻŁOBKA (od 5 m-ca życia)
PRZEDSZKOLA oraz ZERÓWKI

 

RODZICU- PRZYJDŹ, ZOBACZ, POROZMAWIAJ!!!

 

 

 

Zielona Akademia to żłobek i przedszkole przyjazne dzieciom i rodzicom.

Czynne w godz 7.00-18.00 przez cały rok kalendarzowy.

 

Jest to miejsce dla dzieci od 5 miesiąca życia, w którym znajdziecie nie tylko dobrą, troskliwą opiekę, ale także inspiracje dla umysłowego, emocjonalnego i fizycznego rozwoju Waszych pociech.

 

Grupy w Zielonej Akademii liczą ok. 10-15 dzieci, sprzyja to odpowiedniej atmosferze wychowawczej, nauczyciel ma możliwość dokładnego przyjrzenia się każdemu dziecku, jego potrzebom oraz umiejętnościom i dostosowaniu do tego swoich działań.

 

Nasza wykwalifikowana kadra pedagogiczna dokłada wszelkich starań, aby chwile spędzane w Zielonej Akademii były wypełnione radością i przyjazną atmosferą. Staramy się tak zaplanować czas w przedszkolu, aby uwzględniać indywidualne potrzeby dzieci, zapewnić im poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego i fizycznego oraz uczynić codzienne sytuacje interesującymi i angażującymi dla dzieci.

 

W grupach żłobkowych dzieci mają okazję do poznawania świata, nabywania samodzielności oraz nawiązywania pierwszych kontaktów społecznych.

 

W grupach przedszkolnych zdobywają i pogłębiają wiedzę, kształtują dojrzałość społeczną i emocjonalną, rozwijają zdolności twórcze i doskonalą umiejętności dzięki aktywnym metodom pracy.

 

Rodzicom zapewniamy dobry,codzienny kontakt z opiekunami Waszych pociech.Zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat rozwoju dziecka, wymieniamy się uwagami, razem próbujemy rozwiązać pojawiające się problemy i wspólnie cieszymy się z osiągniętych postępów.

 

Zachęcamy do odwiedzania naszej placówki.Na miejscu zobaczą Państwo uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz będą Państwo mogli porozmawiać o warunkach przyjęcia dziecka do żłobka/przedszkola w Zielonej Akademii.

 

 

Rodzicu!!!

Przyjdź zobacz ,porozmawiaj -nasze przedszkole przyjazne jest zarówno dzieciom jak i rodzicom.

Skontaktuj się z nami:

Tel. 600 800 213

Zapraszamy!!!

Zielona Akademia czynna jest codziennie w godz.7.00-18.00 przez cały rok kalendarzowy.