Facebook Drukuj

Zasady rekrutacji
REKRUTACJA 2021/2022 - etap kontynuacji i rekrutacji

 

W Gminie Stare Babice odbywać się będzie rekrutacja w roku szkolnym 2021/2022,
za pomocą Systemu Elektronicznych Rekrutacji poprzez stronę:

https://starebabice.rekrutacje.edu.pl/

 

Rodzice, których dzieci kontynuują edukację przedszkolną w danej placówce, składają w dniach 25 lutego – 03 marca 2021 r. deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.

Wnioski o przejęcie dziecka do przedszkola będzie można składać w dniach 11 marca- 26 marca 2021r.

 

 Podpis Profilem Zaufanym w Systemie Elektronicznych Rekrutacji

1.      W rekrutacji elektronicznej funkcjonuje mechanizm podpisania wniosku rekrutacyjnego Profilem Zaufanym. W przypadku skorzystania z tej opcji, w systemie nie będzie konieczności dostarczenia wniosków wraz z załącznikami w wersji papierowej do placówki pierwszego wyboru. Więcej informacji o Profilu Zaufanym znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://obywatel.gov.pl/zaloz-profil-zaufany.

 

2.      Osoby, które nie będą popisywały wniosku Profilem Zaufany

- wniosek należy uzupełnić, złożyć za pośrednictwem systemu, wydrukować i podpisać przez obojga opiekunów.

Kolejnym krokiem jest dostarczenie wniosku do placówki pierwszego wyboru

 

Wyjaśnienia:

        I.           Korzystałem już z Systemu Rekrutacji

1.      Konta Rodziców, którzy brali udział w rekrutacji w roku szkolnym 2019/2020 za pośrednictwem systemu są aktywne i nie ma konieczności zakładania nowego/dodatkowego konta w systemie.

 

      II.           Nie mogę się zalogować na swoje konto

1.      Osoby, które nie pamiętają hasła do systemu - należy wybrać opcje „logowanie” dostępne w górnym menu po prawej stronie i skorzystanie z mechanizmu „nie pamiętam hasła”. 

2.      W przypadku osób, które zmieniły numer telefonu wykorzystany w procesie zakładania konta w systemie rekrutacji prosimy o jego aktualizację. W tym celu należy wybrać opcję „nie pamiętam numeru telefonu” dostępną w zakładce „logowanie”.

 

    III.           Pierwszy raz będę korzystał z Systemu Elektronicznych Rekrutacji

1.      Aby złożyć wniosek rekrutacyjny, należy posiadać aktywne konto w systemie. W tym celu trzeba zalogować się na stronie internetowej https://starebabice.rekrutacje.edu.pl/ , kolejnym krokiem jest wybranie opcji „logowanie” dostępnej w górnym menu po prawej stronie i skorzystanie z mechanizmu „utwórz profil”. W przypadku wątpliwości zachęcamy do zapoznania się z instrukcją dla rodziców dostępną na głównej stronie Systemu Elektronicznych Rekrutacji.

 

UWAGA – Aby złożyć wniosek do przedszkola, oddziału przedszkolnego lub klasy pierwszej szkoły podstawowej wystarczy aby jeden opiekun prawny założył konto w systemie.

 

   IV.           Składanie wniosku – brak zwrotnej informacji

1.      W przypadku braku otrzymania linku na podany adres e-mail należy w pierwszym, kroku zweryfikować poprawność wpisanego adresu e-mail, który jest widoczny po zalogowaniu w zakładce „Panel rodzica” lub „Moje dziecko”

 

UWAGA!!!

W przypadku statusu – „w oczekiwaniu na potwierdzenie drugiego opiekuna”, drugi opiekun musi dokonać zatwierdzenia wniosku poprzez kliknięcie we wskazany link przesłany przez System Elektronicznych Rekrutacji. W przypadku nieotrzymania wiadomości z linkiem przez drugiego opiekuna, prosimy o weryfikację poprawności wskazanego adresu e-mail we wniosku rekrutacyjnym. Jeżeli adres e-mail jest błędny, wniosek należy usunąć i złożyć ponownie. Aby usunąć wniosek osoba posiadająca konto musi się zalogować, a następnie z menu po lewej stronie wybrać „Moje rekrutacje”, kolejnym krokiem jest wybranie pionowych trzech kropek, a następnie opcji „Usuń wniosek”.

Rodzicu!!!

Przyjdź, zobacz, porozmawiaj -
nasze przedszkole przyjazne jest
zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Skontaktuj się z nami:

Przedszkole blok A: 513 549 488
Przedszkole blok B: 600 800 231
Dyrekcja: 506 014 317

E-mail: wierzbin@zielonaakademia.eu
Nr konta: 80 1140 2004 0000 3902 7761 5392

Zapraszamy!!!

Zielona Akademia otwarta jest
w godz. 6:30- 17:30
przez cały rok kalendarzowy