Facebook Drukuj

Nasze Przedszkole
Przedszkole Zielona Akademia wpisane jest do rejestru przedszkoli prowadzonych działalność na terenie gminy Czosnów.

Przedszkole Zielona Akademia działa na zasadach przedszkola państwowego.

 

Jest to nowo wybudowany budynek o wysokim standardzie, spełniający wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. 

Przedszkole mieści się na pierwszym piętrze budynku, w którym znajduje się 4 przestronne i jasne sale dla grup przedszkolnych. Przy każdej z sal znajdują się duże i kolorowe łazienki.  

Przestrzeń została zaaranżowana w taki sposób, aby zapewnić dzieciom miejsce do zabawy, twórczej pracy oraz odpoczynku. Sale wyposażone są w nowoczesne mebelki, wiele pomocy dydaktycznych ( tablice tematyczne, ogromne zbiory książek, gry edukacyjne) i różnorodne, kolorowe i atestowane zabawki. 

Przedszkole posiada własną szatnię oraz osobne wejście.

Na placu zabaw znajduje się wydzielona część dla dzieci przedszkolnych ze sprzętem, zabawkami posiadającymi wszelkie certyfikaty.

Niepubliczne przedszkole Zielona Akademia to miejsce, w którym profesjonalnie i zaangażowaniem sprawujemy opiekę nad dziećmi w wieku od 2.5 do 5 roku życia.

Towarzysząc dziecku w rozwoju zapewniamy mu opiekę wychowawczą oraz wspomagamy indywidualny rozwój każdego dziecka. Nasze przedszkole to miejsce, w którym dzieci czują się bezpiecznie i komfortowo. Zapewniamy im dużo przestrzeni do zabawy oraz nauki.

Proponujemy dzieciom bogaty program dydaktyczny rozszerzony o urozmaicone zajęcia dodatkowe.  Czuwamy nad bezpieczeństwem, zdrowiem oraz dobrym samopoczuciem powierzonych Nam dzieci.

Rodzicu, przyjdź, zobacz, porozmawiaj a sam się przekonasz, że wybierając nasze przedszkole twoje dziecko będzie czuło się jak w domu.

Rodzicu!!

Przyjdź, zobacz, porozmawiaj - nasze przedszkole przyjazne jest zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Skontaktuj się z nami:

Żłobek: 734-435-029

Przedszkole: 600-800-611

Zapraszamy!!!

Zielona Akademia jest czynna w godzinach 6.45-17.15