Facebook Drukuj

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019
Rozpoczęła się rekrutacja do przedszkoli publicznych.

Wszystkie dzieci w wieku 3-5 lat musza złożyc wniosek do przedszkoli gminnych.

Wnioski można otrzymac w przedszkolu.

Informacje o rekrutacji oraz harmonogram dostępny pod linkiem http://czosnow.bip.org.pl/pliki/ugczosnow/zarzadzenie_nr_5_2018.pdf

 

CO ZROBIC, ŻEBY DZIECKO MOGŁO KONTYNUOWAĆ  NAUKĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU?

Rodzice  dzieci z grupy Żabek i Pszczółek muszą  wypełnić wniosek o przyjęcie do publicznego przedszkola.  Wniosek można otrzymać  w przedszkolu Zielona Akademia. Do wniosku dołączone jest oświadczenie, które proszę podpisać, co zapewni kontynuację uczęszczania do naszej placówki.

Rodzice dzieci z grupy Kotków także muszą wypełnić wniosek o przyjęcie do publicznego przedszkola. Szczegółowych informacji będą udzielały Dyrekcja bądź nauczycielki.

Rodzice dzieci z grupy Biedronek i Motylków, których dzieci będą uczęszczały do zerówek szkolnych, wypełniają odpowiedni wniosek. W przedszkolu Zielona Akademia w Czosnowie nie będzie zerówki.

Zerówka będzie utworzona w adaptowanym obecnie przedszkolu Zielona Akademia w Cząstkowie Mazowieckim.  Z wyjątkiem miejsca, wszystkie dotychczasowe ustalenia, dotyczące m.in. wychowawczyni (P. Edyta Leszczyńska) oraz opłat pozostają bez zmian. Do nowego przedszkola rekrutacja rusza 01.03.2018 r., dotyczy także dzieci, które będą uczęszczały do naszej zerówki.
    

 

Rodzicu!!

Przyjdź, zobacz, porozmawiaj - nasze przedszkole przyjazne jest zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Skontaktuj się z nami:

Żłobek: 734-435-029

Przedszkole: 600-800-611

Zapraszamy!!!

Zielona Akademia jest czynna w godzinach 6.30-18.00.