Facebook Drukuj

Nasz żłobek
 

 

Żłobek w Zielonej Akademii wpisany jest do rejestru żłobków 2/Z/2014 prowadzących działalność na terenie gminy Czosnów. 

 

 

Jest to nowo wybudowany budynek o wysokim standardzie, spełniający wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. 

Żłobek mieści się na parterze budynku. Sale są przestronne i jasne. Przestrzeń została zaaranżowana w taki sposób, aby zapewnić dzieciom miejsce do twórczej zabawy i odpoczynku. Sale wyposażone są w nowoczesne mebli, wiele pomocy dydaktycznych i różnorodne, kolorowe i atestowane zabawki. Żłobek posiada własną szatnię wraz z poczekalnią dla rodziców oraz osobne wejście. 

Na placu zabaw znajduje się wydzielona część ze specjalnie przygotowanymi, bezpiecznymi sprzętami, zabawkami dla maluchów.

Niepubliczny żłobek Zielona Akademia to miejsce, w którym profesjonalnie i z zaangażowaniem sprawujemy opiekę nad dziećmi. Towarzysząc dziecku w rozwoju zapewniamy mu opiekę wychowawczą oraz wspomagamy indywidualny rozwój każdego dziecka.

Nasz żłobek to miejsce, w którym dzieci czują się bezpiecznie i komfortowo. Zapewniamy im dużo przestrzeni do zabawy oraz nauki.  Proponujemy dzieciom bogaty program dydaktyczny rozszerzony o urozmaicone zajęcia dodatkowe.  Czuwamy nad bezpieczeństwem, zdrowiem oraz dobrym samopoczuciem powierzonych Nam dzieci.

Rodzicu, przyjdź, zobacz, porozmawiaj a sam się przekonasz, że wybierając nasz żłobek twoje dziecko będzie czuło się jak w domu.

Rodzicu!!

Przyjdź, zobacz, porozmawiaj - nasze przedszkole przyjazne jest zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Skontaktuj się z nami:

Żłobek : 734-435-029

Przedszkole: 600-800-611

 

Zapraszamy!!!

Zielona Akademia jest czynna w godzinach 6.45-17.15