Facebook Drukuj

Grupy
Grupa żłobkowa dzieli się na 2 podgrupy wiekowe:

  • grupa najmłodszych (1rok- 2 lat) - zajączki
  • grupa starszaków (2- 3lat) – kotki

W roku przedszkolnym 2016/2017 grupami żłobkowymi opiekują się: Ciocia Marlena (wychowawca grupy kotków), Ciocia Dominika ( wychowawca grupy zajączków)oraz Ciocia Iwona.

Zajączki

Nasza grupa jest najmłodszą grupą w żłobku. Jesteśmy grupą odważnych, radosnych a przede wszystkim ciekawych świata maluszków. Niektórzy z Nas dopiero uczą się chodzić, a inni  doskonalą swoje umiejętności samoobsługowe. Uczymy się jak zgodnie się bawić  i słuchać innych. Wiele rzeczy jest jeszcze dla nas nowością, ale z pomocą naszych cioć odkrywamy jak fajnie a zarazem ciekawie  można spędzać czas w naszym żłobku.

Kotki

W naszej grupie są dzieci w wieku od 2 do 3 latek. Wiele rzeczy, które robimy jest dla nas nowością . Choć jesteśmy jeszcze  mali chętnie poznajemy nowe zasady współżycia w grupie rówieśniczej, zachowania przy stole oraz uczymy się samodzielności. Uwielbiamy razem spędzać czas śpiewać, tańczyć i tworzyć. Z radością uczestniczymy na zajęciach dzięki którym możemy wiele się nauczyć W naszym żłobku nigdy się nie  nudzimy, a każda tutaj spędzona chwila jest dla Nas kolejnym krokiem abyśmy dotarli dalej i w przyszłym roku rozpoczęli przygodę z przedszkolem.

 

Rodzicu!!

Przyjdź, zobacz, porozmawiaj - nasze przedszkole przyjazne jest zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Skontaktuj się z nami:

Żłobek: 734-435-029

Przedszkole: 600-800-611

Zapraszamy!!!

Zielona Akademia jest czynna w godzinach 6.30-18.00.