Facebook Drukuj

Nasz żłobek
Nasz żłobek jest zakwalifikowany do programu Maluch+ 2021 od 01.01.2021r. do 31.12.2021r. 

Kwota dofinansowania na 1 dziecko w ujęciu miesięcznym wynosi 80zl.

 

 

Jest to nowo wybudowany budynek o wysokim standardzie, spełniający wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Żłobek położony jest w malowniczej części Czosnowa, w niedalekiej odległości od ścisłego centrum jednak w bardzo kameralnym i urokliwym otoczeniu przyrody. Bezpośrednio przy żłobku znajduje się parking, który pozwoli rodzicom w bezpiecznych warunkach odprowadzić dziecko do placówki.

W budynku na parterze znajdują się 3 przestronne i jasne sale żłobkowe, każda z nich posiada łazienkę z małymi ubikacjami, umywalkami oraz prysznicami dostosowanymi do wzrostu najmłodszych. Z każdej sali jest bezpośrednie wyjście na taras i plac zabaw.  Sale wyposażone są w specjalne urządzenia wentylacyjne, klimatyzację, zapewniając odpowiedni mikroklimat.

Przestrzeń została zaaranżowana w taki sposób, aby zapewnić dzieciom miejsce do twórczej zabawy i odpoczynku. Sale wyposażone są w nowoczesne mebelki, wiele pomocy dydaktycznych i różnorodne, kolorowe i atestowane zabawki. 

Na parterze budynku znajduje się szatnia, kuchnia, jadalnia, biuro oraz gabinet integracji sensorycznej.

Na placu zabaw znajduje się wydzielona część żłobkowa ze specjalnie przygotowanymi, bezpiecznymi sprzętami i zabawkami dla maluchów.

Niepubliczny żłobek Zielona Akademia to miejsce, w którym profesjonalnie i z zaangażowaniem sprawujemy opiekę nad dziećmi. Towarzysząc dziecku w rozwoju zapewniamy mu opiekę wychowawczą oraz wspomagamy indywidualny rozwój każdego dziecka.

Nasz żłobek to miejsce, w którym dzieci czują się bezpiecznie i komfortowo. Zapewniamy im dużo przestrzeni do zabawy oraz nauki.  Proponujemy dzieciom bogaty program dydaktyczny rozszerzony o urozmaicone zajęcia dodatkowe.  Czuwamy nad bezpieczeństwem, zdrowiem oraz dobrym samopoczuciem powierzonych Nam dzieci.

Rodzicu, przyjdź, zobacz, porozmawiaj a sam się przekonasz, że wybierając nasz żłobek twoje dziecko będzie czuło się jak w domu.

Rodzicu!

Przyjdź, zobacz, porozmawiaj - nasze przedszkole przyjazne jest zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Skontaktuj się z nami:

 Przedszkole: 600 800 356

Żłobek: 600 018 625