Facebook Drukuj

Nasze przedszkole
Jest to nowo wybudowany budynek o wysokim standardzie, spełniający wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Przedszkole położone jest w malowniczej części Czosnowa, w niedalekiej odległości od ścisłego centrum jednak w bardzo kameralnym i urokliwym otoczeniu przyrody. Bezpośrednio przy przedszkolu znajduje się parking, który pozwoli rodzicom w bezpiecznych warunkach odprowadzić dziecko do placówki.

W budynku na pierwszym piętrze znajdują się 4 przestronne i jasne sale, każda z nich posiada łazienkę z małymi ubikacjami, umywalkami oraz prysznicami dostosowanymi do wzrostu najmłodszych. Sale wyposażone są w specjalne urządzenia wentylacyjne, klimatyzację, zapewniając odpowiedni mikroklimat.

Przestrzeń została zaaranżowana w taki sposób, aby zapewnić dzieciom miejsce do zabawy, twórczej pracy oraz odpoczynku. Sale wyposażone są w nowoczesne meble, wiele pomocy dydaktycznych (tablice tematyczne, ogromne zbiory książek, gry edukacyjne) i różnorodne, kolorowe i atestowane zabawki. Aby nauka była połączona z świetną rozwijającą wszechstronnie zabawą każda sala dodatkowo została wyposażona w tablice interaktywną.

Na parterze budynku znajduje się szatnia, sale żłobkowe, kuchnia jadalnia, biuro oraz gabinet integracji sensorycznej.

Na placu zabaw znajduje się wydzielona część dla dzieci przedszkolnych na którym znajdują się atestowane urządzenia do zabawy oraz rozwoju fizycznego.

Niepubliczne przedszkole Zielona Akademia to miejsce, w którym profesjonalnie i zaangażowaniem sprawujemy opiekę nad dziećmi.

Towarzysząc dziecku w rozwoju zapewniamy mu opiekę wychowawczą oraz wspomagamy indywidualny rozwój każdego dziecka. Nasze przedszkole to miejsce, w którym dzieci czują się bezpiecznie i komfortowo. Zapewniamy im dużo przestrzeni do zabawy oraz nauki.

Proponujemy dzieciom bogaty program dydaktyczny rozszerzony o urozmaicone zajęcia dodatkowe. Czuwamy nad bezpieczeństwem, zdrowiem oraz dobrym samopoczuciem powierzonych Nam dzieci.

Rodzicu, przyjdź, zobacz, porozmawiaj a sam się przekonasz, że wybierając nasze przedszkole twoje dziecko będzie czuło się jak w domu.

Rodzicu!

Przyjdź, zobacz, porozmawiaj - nasze przedszkole przyjazne jest zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Skontaktuj się z nami:

 Przedszkole: 600 800 356

Żłobek: 600 018 625